Chroń dzieci przed infekcjami jesienią i zimą

Babys vor Infektionen in Herbst und Winter schützen

Zapobiegaj infekcjom jesienią i zimą

Jak zapobiegać infekcjom u niemowląt jesienią i zimą

Zima jest tuż za rogiem, a nasze maluchy są znacznie bardziej podatne na przeziębienia, infekcje, grypę i inne choroby w zimnych porach roku. Po ponownym włączeniu grzejników wilgotność spada, co może podrażniać skórę, nos, a nawet płuca dziecka.

Zalecana wilgotność dla dziecka wynosi od 40% do 50%. Kaszel, zapalenie oskrzeli, infekcje nosa i podrażnienie błon śluzowych mogą wystąpić, jeśli poziom spadnie poniżej tego poziomu. Ogromne obciążenie dla dzieci i rodziców!

Ale jak można temu zapobiec?

Dobry nawilżacz do pokoju dziecięcego to idealne rozwiązanie! Aby wspomóc zdrowie dziecka, pediatrzy zalecają nawilżanie i oczyszczanie powietrza w pokoju dziecięcym, zwłaszcza w miesiącach zimowych, kiedy powietrze w pomieszczeniu staje się suche.
Dzięki nawilżaczowi zawsze masz oko na wilgotność w pokoju dziecka i możesz ją idealnie dostosować do potrzeb dziecka. Dodając bardzo potrzebnej wilgoci do powietrza w pomieszczeniu, nawilżacz zmniejsza problemy z błoną śluzową, nosem, gardłem i gardłem.
W ten sposób wspierasz swoje dziecko jesienią i nadchodzącą zimą.
Czytaj dalej
Geschenkideen zur Babyparty - für Mama und Baby!
6 Vorteile eines Dampfgarers zur Beikost Einführung

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.