6 zalet parowaru do wprowadzania pokarmów stałych

6 Vorteile eines Dampfgarers zur Beikost Einführung

6 powodów, dla których parowar jest niezbędny przy rozpoczynaniu przygotowywania posiłków uzupełniających

Niezależnie od tego, czy jesteś gwiazdą kuchni, czy początkującym w kuchni, koncepcja „wszystko w jednym” parowaru dla niemowląt została zaprojektowana tak, aby uprościć gotowanie wszystkim rodzicom, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu ze swoim dzieckiem. Bo czas leci stanowczo za szybko...


Chociaż możesz zastanawiać się nad możliwymi kosztami zakupu, zalety wyraźnie przeważają nad wadami: parowary są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale w rzeczywistości są również znacznie bardziej ekonomiczne w dłuższej perspektywie niż kupowanie gotowych posiłków dla dzieci. W tym poście na blogu zebraliśmy więcej ekscytujących faktów na temat parowarów, które z pewnością Cię zaskoczą.

Ty określasz rodzaj karmienia uzupełniającego - zgodnie z potrzebami Twojego dziecka. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na odstawienie dziecka od piersi, czy też chcesz zacząć od gładkiego puree z łyżeczki, Nutribaby+ oferuje zarówno funkcje przygotowania pysznego posiłku, jak i przekąski wspierające obie metody. Co więcej, jeśli wybierzesz kombinację obu, Nutribaby+ gotuje na parze i blenduje w tym samym czasie, co oznacza, że ​​możesz ugotować dwa razy więcej w rekordowym czasie.

Gotowanie w magazynie

Jeśli wróciłeś do pracy lub masz mało czasu do spędzenia w kuchni każdego dnia, nie jesteś sam! Nasza najlepsza wskazówka? W zaledwie 2x 30 minut możesz wstępnie ugotować 2 do 3 różnych kombinacji smakowych, które możesz następnie przechowywać w lodówce lub zamrażarce.

Już to wiedziałem? Nutribaby+ XL to parowar o największej pojemności! W każdym z 3 koszy do gotowania na parze możesz przygotować inny posiłek lub jedzenie. Wymieszaj, zmiksuj, porcjuj i podawaj lub zamrażaj w ciągu 20 minut. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje szybkiego lunchu, Nutribaby+ XL może delikatnie podgrzać jedzenie dzięki funkcji rozmrażania i podgrzewania.

Maksymalnie wykorzystaj żywność uzupełniającą

Gotowanie na parze przekąsek i warzyw na domowe puree to najlepsza metoda gotowania, która pozwala zachować smak i składniki odżywcze potraw.

Funkcje Nutribaby+, takie jak minutnik gotowania, zapewniają optymalne gotowanie żywności, aby zachować większość składników odżywczych, a resztę złapać w pojemniku na sok z gotowania, aby w razie potrzeby dodać go z powrotem do przecierów.

alergie pokarmowe

Jeśli odkryjesz, że Twoje dziecko ma alergię pokarmową, może to być powodem do niepokoju. W takim przypadku należy unikać alergenów, takich jak gluten, pszenica, nabiał, a nawet niektóre konserwanty w gotowych przecierach i posiłkach. W takim przypadku parowar do jedzenia dla niemowląt pozwala mieć pełną kontrolę nad tym, co trafia do posiłków Twojego dziecka.

Czysta sprawa

Niestety, nie możemy uniknąć pozostawienia bałaganu przez dzieci, kiedy po raz pierwszy uczą się jeść, ale możemy zagwarantować, że podczas gotowania z Nutribaby+ zmywanie będzie niewielkie lub żadne! Uniwersalne urządzenie do przygotowywania posiłków dla niemowląt wystarczy na cały tydzień przygotowywania posiłków w jednym naczyniu do gotowania na parze i blenderze. Pojemniki Nutribaby+ można nawet myć w zmywarce, więc czyszczenie odbywa się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.


Nie tylko zacząć od stałego jedzenia

Po zakończeniu fazy odstawiania od piersi i zaznajomienia się z urządzeniem do przygotowywania posiłków dla dzieci, parowar może być doskonale używany do własnych posiłków lub nawet do przygotowywania posiłków rodzinnych. Od żywienia w ciąży po odstawianie dziecka od piersi i posiłki rodzinne — Nutribaby+ został zaprojektowany tak, aby zdrowe odżywianie było łatwe i dostępne dla każdego.

sterylizator parowy

Niektóre parowary do jedzenia dla dzieci mogą pochwalić się dodatkowymi przydatnymi funkcjami – w szczególności Nutribaby+ nie zawodzi, jeśli chodzi o dodatkowe funkcje w doskonałej cenie. Po prostu zdejmij dolne pokrywy koszyków do gotowania na parze, aby stworzyć duży stożkowy obszar sterylizacji. Dzięki programowi sterylizacji Nutribaby+ możesz wysterylizować do 4 butelek dla niemowląt, akcesoriów do laktatora, smoczków lub zabawek - tak jak w przypadku zwykłego sterylizatora.


Potrzebne akcesoria?

Odkryj wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć wprowadzać żywność uzupełniającą: akcesoria, przechowywanie, naczynia, śliniaki, wysokie krzesełka i wiele więcej.
Czytaj dalej
Babys vor Infektionen in Herbst und Winter schützen
Neujahrsvorsatz: Gesunde Ernährung für Ihr Baby & die ganze Familie

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.