Growing up under a lucky star

Die Marke Badabulle

Weil Kinder zu haben immer ein schönes Abenteuer ist, haben wir uns dafür entschieden, jeden Tag an Ihrer Seite zu sein und jedem Kind zu ermöglichen, unter einem besonders guten Stern aufzuwachsen.

DOrastanie pod SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ

W Badabulle wiemy, że rodziców jest tyle, ile sposobów na wychowanie dzieci. Istnieją zasady, według których żyjemy, wymówki, które znajdujemy, by ich nie przestrzegać, zasady rodzicielskie, które internalizujemy, i zasady, które wymyślamy dla wygody. Niektóre rady, które otrzymujemy od innych, działają, inne nie. A potem jest rada, której nawet nie chcemy próbować. Są modele, które naśladujemy i takie, o których wiemy, że chcielibyśmy być.

W centrum uwagi są rodzice

Wśród tych wszystkich zasad, zasad i rad są rodzice. Są tacy, którzy chcą dać swoim dzieciom wszystko, co najlepsze, jednocześnie poświęcając czas na obserwowanie, jak rosną. Są tacy, którzy uznają, że muszą trzymać się ideału edukacji, a jednocześnie określonego budżetu... Ci, którzy zawsze chcą być bardzo zaangażowani i zawsze chcą być dobrze wyposażeni. W Badabulle jesteśmy tego w pełni świadomi i bierzemy to pod uwagę.

Inteligentny, sprytny i prosty

Dlatego współpracowaliśmy z rodzicami, aby opracować gamę niezbędnych akcesoriów dla rodziców, które są inteligentne, sprytne, proste i niedrogie. Niezbędniki, które nie spędzają rodzicom sen z powiek, ale na których zawsze mogą polegać w 100 procentach. Ponieważ posiadanie dzieci to wspaniała przygoda, postanowiliśmy być z rodzicami każdego dnia, aby każdy mógł dorastać pod swoją własną szczęśliwą gwiazdą.