Po co mi bramkarz?

Wofür brauche ich eine Babywippe?

Bujaki i huśtawki mogą ułatwić Ci codzienne życie z dzieckiem

W codziennym życiu z niemowlakiem często zdarza się, że moglibyśmy używać więcej niż dwóch rąk, aby móc robić wiele rzeczy jednocześnie. Leżaczek dla dziecka lub huśtawka mogą być bardzo pomocne, jeśli chcesz mieć wolne ręce na kilka minut, aby ugotować, wziąć prysznic lub wykonać prace domowe. Ponadto kołyszące się ruchy huśtawki dla niemowląt mają kojący efekt, dzięki czemu Twoje dziecko czuje się prawie jak w ramionach rodziców.

Jakie są rodzaje bujaczków dla niemowląt?

Wybór leżaczków i huśtawek dla niemowląt obejmuje zarówno klasyczne, jak i elektryczne leżaczki z różnymi funkcjami.

Klasyczne wersje leżaczka dla niemowląt, takie jak Babymoov Swoon Air, mają zwykle różne ustawienia wysokości i nachylenia oparcia oraz system rotacji, który można ustawić w różnych ustawieniach. Szczególną cechą Swoon Air jest system obrotu o 360°, który można ustawić w dowolnej pozycji. Ponadto jednym naciśnięciem przycisku można ustawić 5 pozycji wysokości. Możesz więc dostosować wysokość do potrzeb dziecka (jedzenie, drzemka).

Z drugiej strony, elektryczne leżaczki dla dzieci, takie jak Swoon Evolution, mogą być sterowane za pomocą pilota i mogą zdobywać punkty dzięki innym funkcjom technicznym. Inne funkcje innowacyjnego leżaczka Swoon Evolution to 8 delikatnych ruchów kołyszących z 5 różnymi prędkościami. Dodatkowo obracane o 360° siedzisko zapewnia dzieciom możliwość uczestniczenia we wszystkich sytuacjach życia rodzinnego. 5-punktowy pas bezpieczeństwa zapewnia bezpieczne trzymanie. Ponadto Swoon Evolution uspokaja Twoje dziecko łącznie 12 delikatnymi dźwiękami (melodie, biały szum i odgłosy natury).

Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę przy zakupie huśtawki?

Jeśli zdecydowałeś się na leżaczek dla dziecka, przy zakupie powinieneś zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników, jeśli chodzi o dobre samopoczucie dzieci. Aby Twoje maluchy nie wypadły z huśtawki, dostępny jest system pasów, który zwykle składa się z trzech lub pięciu pasów, które zapewniają bezpieczne ułożenie dziecka w leżaczku. Dla noworodków często stosuje się tak zwaną wkładkę noworodkową (reduktor siedziska lub poduszkę redukcyjną), która jest również umieszczana w bujaku, aby zapewnić dobre podparcie również noworodkom.

ergonomia

Czynnik ergonomii również odgrywa ważną rolę w wyborze huśtawki dla dziecka. Aby jak najlepiej wspierać postawę dziecka, przy zakupie należy upewnić się, że bujaczek można ustawić w różnych pozycjach i na różnych wysokościach (pionowo, leżąco itp.). Nieskomplikowana regulacja wysokości zapewnia dziecku zawsze najlepszą możliwą pozycję.

czyszczenie

Aby bujak mógł służyć przez długi czas, zwłaszcza jeśli się zabrudzi, należy zadbać o to, aby poszewkę i poduszkę można było wymieniać i prać w pralce.

Jeśli zwrócisz uwagę na te czynniki, z pewnością znajdziesz odpowiedni model w całej naszej ofercie huśtawek i huśtawek, które będą towarzyszyć Tobie i Twojemu dziecku we wszystkich sytuacjach życiowych i zapewnią chwile relaksu. Inne dodatki, na które należy zwrócić uwagę w zależności od potrzeb dziecka, to:

  • Elektryczne kołysanie i ruchy kołyszące za pomocą pilota
  • System obrotu o 360°
  • Regulowana wysokość i pozycje siedziska
  • Reduktor siedziska/poduszka reduktora noworodka
  • pieśni owiec
  • regulator czasowy
  • grać w łuk

Aby w końcu dokonać właściwego wyboru leżaczka dla dziecka, dowiedz się więcej w naszym sklepie internetowym z szeroką gamą leżaczków i huśtawek dla niemowląt. Najważniejsze, że ty i twoje dziecko czujecie się komfortowo, robiąc to. Zajrzyj tutaj .

Czytaj dalej
Neujahrsvorsatz: Gesunde Ernährung für Ihr Baby & die ganze Familie
Nutribaby Ratgeber: Was sind die Unterschiede?

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.