Greenmoov - szacunek i odpowiedzialność

odpowiedzialność za przyszłe pokolenia

Aktualności #Greenmoov

Ponieważ to, co robimy dzisiaj, determinuje przyszłość naszych dzieci, Babymoov jest zaangażowany w zmniejszanie swojego śladu ekologicznego i pracę na rzecz lepszej polityki społecznej i społecznej. A ponieważ to nasze wybory nas definiują i zbliżają, krok po kroku zmieniamy wzorce produkcji i konsumpcji oraz wybieramy praktyki, które są dobre dla środowiska.

szacunek i odpowiedzialność

W ostatnich latach, oprócz licznych innowacji produktowych, uruchomiono kilka konkretnych działań na rzecz środowiska: dożywotnia gwarancja i możliwość naprawy produktów elektronicznych, stosowanie tkanin z certyfikatem Oeko-Tex®, opakowania z certyfikatem FSC® czy choćby niskoemisyjność audio - nianie elektroniczne.

Codzienne zaangażowanie

Krytyczne dla naszego sukcesu jest to, że każdy pracownik w naszych biurach i we współpracy z naszymi dostawcami i dystrybutorami jest odpowiedzialny za jedno lub więcej zobowiązań, których musi przestrzegać w swoich codziennych działaniach. Począwszy od zespołów produktowych (projektanci, menedżerowie marki i produktu, kierownicy ds. jakości, programiści itp.), którzy każdego dnia pracują nad spełnianiem standardów i zobowiązań jakościowych.

Dla naszej planety

Dzięki szanującym się materiałom

Każdego roku z naszych zakładów produkcyjnych wychodzi ponad dwadzieścia nowych produktów, aby sprostać Twoim potrzebom. W trosce o przyszłość przyszłych pokoleń postanowiliśmy stopniowo zastępować nasze tworzywa sztuczne nowymi rozwiązaniami zastępczymi, takimi jak materiały biodegradowalne, pochodzenia biologicznego, pochodzące z recyklingu, nietoksyczne itp.

Dbamy o przyszłość przyszłych pokoleń
Przeciągnij

Verre & Inox

Des matières premières solidne i trwałe.

Do Twojego zakupu

Dożywotnia gwarancja na 60% produktów

Gwarancja trwałości i jakości, nasza dożywotnia gwarancja pozwala zapewnić długowieczność Twoich produktów. A skoro nic nie ginie i wszystko się przekształca, tak powstała nasza oferta produktów refurbished 🌿

Każdy produkt, który ma niewielkie niedoskonałości i nie może być sprzedawany w naszej zwykłej sieci dystrybucji, dotyczy to: Nutribaby(+), elektronicznej niani YOO-Moov, elektronicznej niani YOO-See... W celu zwiększenia wydajności naszych produktów i ich żywotność, Do Twojej dyspozycji jest kilka narzędzi: nasze karty produktów i samouczki na naszej stronie internetowej oraz na naszym kanale Youtube (wskazówki dotyczące konserwacji, czyszczenia, optymalnego użytkowania itp.).