babyphone

Niania elektroniczna w porównaniu

Babyphone im Vergleich

Nawet bardzo zrelaksowani rodzice w naturalny sposób martwią się o bezpieczeństwo swojego dziecka – to zupełnie normalne. Czy Twój mały cud jeszcze śpi, czy płacze, czy Twój mały urwis już przewraca pokój dziecięcy do góry nogami?

Elektroniczna niania jest jednym z najważniejszych narzędzi potrzebnych świeżo upieczonym rodzicom. Ale z pewnością masz również trudności z odnalezieniem się w dżungli elektronicznej niani, ponieważ pojawia się pytanie: Która elektroniczna niania jest dla mnie odpowiednia? audio czy wideo? Jaki powinien mieć zasięg? Która elektroniczna niania pasuje do mojego stylu życia? Zespół Babymoov jest tutaj, aby pomóc odpowiedzieć na wszystkie te pytania w tym kompleksowym porównaniu niani elektronicznej.

Elektroniczna niania: Porównanie

Kiedy opuszczasz szpital lub ośrodek porodowy ze swoim małym cudem, jesteś pełen oczekiwania na nowe życie, które ma się rozpocząć. Ale oprócz wszystkich oczekiwań są też pewne niepewności i obawy – zwłaszcza jeśli jesteś rodzicem po raz pierwszy. Jeśli Twoje dziecko śpi w sąsiednim pokoju, elektroniczna niania jest niezbędna, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i móc zareagować, gdy tylko Twoje dziecko się obudzi. W Babymoov technologia niań jest stale rozwijana, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Od klasycznej niani, tej z funkcją wideo, przez walkie-talkie, aż po nianię z funkcją kołysanki i lampki nocnej – do wyboru jest mnóstwo opcji.

Elektroniczna niania wideo czy niania audio?

Istnieją dwie główne kategorie przy wyborze elektronicznej niani: nianie audio lub wideo. Klasyczna elektroniczna niania to niezwykle bezpieczny sposób na monitorowanie snu dziecka, ponieważ gdy tylko się obudzi, wyemituje alarm dźwiękowy i/lub wizualny. To najtańsza i najłatwiejsza opcja. Elektroniczna niania zapewnia również Twojemu dziecku trochę więcej prywatności i autonomii, gdy dorośnie. Jeśli jednak maluch nie wydaje żadnych dźwięków, nie możesz być pewien, że wszystko jest w porządku bez rozejrzenia się po pokoju. Aby uniknąć ciągłej niepewności, wielu nowych rodziców wybiera elektroniczną nianię. Dzięki zintegrowanej kamerze możesz obserwować swoje dziecko, sprawdzać jego oddech, zobaczyć kiedy się budzi i zareagować w odpowiednim momencie.

Który zakres wybrać?

Jeśli pokój Twojego dziecka znajduje się blisko pomieszczeń mieszkalnych, zasięg 250-300 metrów w zupełności wystarczy. Z drugiej strony, jeśli mieszkasz w dużym wielopiętrowym domu lub chcesz cieszyć się ogrodem podczas drzemki dziecka, niania dalekiego zasięgu jest bardziej odpowiednia. Elektroniczne nianie Babymoov Audio Easy Care, Expert Care lub Premium Care oferują zasięg od 500 do 1400 metrów, jednocześnie unikając promieniowania, aby chronić zdrowie Twojego dziecka.

Wybierz wielofunkcyjność elektronicznej niani Babymoov YOO.

Aby zapewnić Ci jeszcze większy spokój, zespół Babymoov opracował całą gamę inteligentnych, wydajnych i intuicyjnych elektronicznych niań. Dzięki elektronicznym nianiom YOO możesz mieć oko na swoje dziecko, nie rezygnując z czasu wolnego i czasu dla siebie. YOO-See, YOO-Travel, YOO-Feel i nasza najnowsza niania YOO-Moov zostały opracowane, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, zagwarantować optymalną jakość obrazu cyfrowego i zaoferować szereg praktycznych funkcji. Ultrakompaktowy, przenośny, innowacyjny z najnowszą technologią... na pewno będzie dla Ciebie YOOO!

Jakie opcje oferują elektroniczne nianie Babymoov?

Elektroniczna niania YOO-See jest idealna, jeśli szukasz wydajności i skuteczności.

Ponieważ jest bardzo kompaktowy, można go przymocować w dowolnym miejscu i jest bardzo intuicyjny w użyciu dzięki swojej zasadzie: 1 przycisk = 1 funkcja - jest to idealne urządzenie dla początkujących. Tryb Vox, który przełącza się w tryb czuwania, gdy nie zostanie wykryty żaden dźwięk, oszczędza energię i jednocześnie zmniejsza narażenie dziecka na promieniowanie do minimum. Szczególnie praktyczna: funkcja walkie-talkie, za pomocą której możesz uspokoić dziecko z daleka.

Podróżuj z YOO-Travel .

Często podróżujesz z dzieckiem? Polegaj na YOOO-Travel, które możesz zabrać ze sobą wszędzie dzięki trwałej baterii litowej w aparacie. Większość aparatów jest zasilana z sieci elektrycznej. Z YOO-TRAVEL nie potrzebujesz już kabla - z wyjątkiem ładowania. Przydatne, prawda? Dzięki lampce nocnej i funkcjom walkie-talkie możesz uspokoić malucha nawet wtedy, gdy nie leży on we własnym łóżeczku. Szczególnie ważne podczas podróży do cieplejszych regionów: dzięki YOO-Travel zawsze masz oko na temperaturę w pomieszczeniu. Szerokokątna kamera dla dziecka 180° i wysokiej jakości funkcja noktowizyjna będą bardzo pomocne, gdy kilkoro dzieci śpi w tym samym pokoju.

Wprowadź odrobinę designu do swojego domu dzięki elektronicznej niani YOO-Feel .

Elektroniczna niania YOO-Feel wyróżnia się świetnym designem i wieloma praktycznymi funkcjami. Duży ekran dotykowy, kołysanki, funkcja lampki nocnej, tryb VOX, walkie-talkie - wszystkie te funkcje są na wyciągnięcie ręki.

YOO-Moov , nasza najnowsza elektroniczna niania, to prawdziwy cud innowacji!

Dzięki cichej, zmotoryzowanej kamerze 360° będziesz mogła śledzić wszystkie ruchy dziecka, aby w pełni wykorzystać cenne chwile odpoczynku i relaksu! Ekran o przekątnej 11 cm zapewnia dobrą perspektywę i wyjątkową jakość obrazu w dzień iw nocy. Elektroniczna niania Yoo-Moov ma wielokolorową lampkę nocną i pięć kołysanek, które ukoją Twoje dziecko. Pozwala również monitorować temperaturę w pokoju dziecka i oczywiście oferuje wszystkie popularne funkcje serii YOO, takie jak tryb vox i walkie-talkie. Zasilacz najnowszej technologii i bezpieczeństwa, który z pewnością zrobi na Tobie wrażenie.

Trwałość elektronicznej niani | etykietę Longtime®

LONGTIME®, etykieta produktów trwałych
W dzisiejszych czasach istnieje ogromny wybór elektronicznych niań audio, elektronicznych niań audio-wideo, analogowych lub cyfrowych itp. - nie zawsze jest to łatwe
zdecydować, która elektroniczna niania najlepiej pasuje do danej sytuacji życiowej. Kolejnym ważnym punktem jest trwałość i długowieczność. Nasze elektroniczne nianie zostały wyróżnione znakiem LONGTIME ® .
Zadaniem etykiety LONGTIME® jest informowanie konsumentów o długowieczności, solidności i możliwości naprawy produktów. Aby produkty znalazły się na etykiecie, muszą spełniać bardzo wymagającą specyfikację obejmującą ponad 41 kryteriów. Znak przyznawany jest bardzo wybiórczo i bezstronnie, ponieważ certyfikację przeprowadza niezależna instytucja kontrolna. Babymoov jest bardzo dumny z tego, że jest jedyną marką monitorów dla dzieci, która posiada pieczęć aprobaty.

Mamy nadzieję, że nasze porównanie monitorów dziecięcych Ci pomoże. :)

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące elektronicznej niani, napisz do nas w komentarzach.

Czytaj dalej
VIDEO-BABYPHONE – EIN NÄCHTLICHER AUFPASSER IST GOLD WERT
Tipps zum Beikoststart

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.