WIDEO BABYPHONE - NOCNY OPIEKUN JEST NA ZŁOTO

VIDEO-BABYPHONE – EIN NÄCHTLICHER AUFPASSER IST GOLD WERT

Bycie rodzicem – wspaniałe i pełne wyzwań doświadczenie

Każda mama i tata wie, że nic tak nie zmienia życia jak narodziny dziecka. Priorytety, nawyki, rzeczy, które są oczywiste – wszystko się całkowicie zmienia. Zwłaszcza w ciągu pierwszych kilku miesięcy nasz świat będzie całkowicie wypełniony tą nową małą osobą, która potrzebuje bezwarunkowej uwagi. W większości chwil jest to nie do opisania cudowne, często stanowi wyzwanie, a czasem przytłacza. Przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa jest przedmiotem troski wielu rodziców, tym bardziej, gdy właśnie urodzili swoje pierwsze dziecko. Dlatego elektroniczna niania jest nocnym stróżem i dlatego jest na wagę złota.


Elektroniczna niania - najbardziej lojalny wspólnik mamy i taty

Pytanie, czy elektroniczna niania jest przeznaczona tylko dla rodziców-helikopterów, już dawno należy do przeszłości. Ustąpiła przekonaniu, że niania może przynieść ulgę, bo daje mamie i tacie swobodę ruchu w pewności, że stróż techniczny niezawodnie wyłapie najmniejszy ruch dziecka. Powstaje pytanie, która niania w gąszczu ofert będzie najlepsza dla Ciebie i Twojego dziecka? Zasadniczo niania ze zintegrowaną kamerą ma oczywiście tę zaletę, że możesz zobaczyć swoje dziecko. Ponadto decydującymi kryteriami dla wysokiej jakości elektronicznej niani są bezpieczeństwo kanału, zasięg, tryb pracy, czas pracy i intensywność promieniowania. Jeśli dokładnie przeanalizujesz wszystkie te kryteria, wybór odpowiedniej elektronicznej niani nie będzie już trudny: elektroniczna niania wideo YOO-Moov 360° firmy Babymoov oferuje rodzicom wszystko, czego potrzebują, aby jak najlepiej monitorować swoje maleństwo.


YOO-Moov – wszystkie zalety w skrócie

Elektroniczna niania YOO-Moov jest idealna dla wszystkich rodziców poszukujących innowacji, łatwości obsługi i wydajnego aparatu. Ruchami kamery można wygodnie sterować zdalnie za pomocą odbiornika, dzięki czemu zawsze masz doskonały widok na swoje dziecko. Wspaniałą rzeczą w kamerze YOO Moov jest to, że może obracać się o 360 stopni i przechylać w górę iw dół. Ponadto jest bardzo wydajny i cichy. Płynne i płynne przewijanie jest gwarantowane, gdy zmienia się kąt widzenia. Dzięki wysokiej jakości obrazu z ekranem o przekątnej 4,3 cala i wielkości wyświetlacza (11 cm) oraz funkcji zoomu, możesz zobaczyć sypialnię swojego dziecka w najdrobniejszych szczegółach. Kamerę można łatwo przymocować do ściany, dzięki czemu masz optymalny kąt widzenia swojej ukochanej. Zasięg 300 metrów YOO-Moov zapewnia dużą swobodę ruchów.

Prawdziwe urządzenie typu „wszystko w jednym”.

Elektroniczna niania YOO Moov nie tylko doskonale nadaje się do monitorowania, ale także tworzy uspokajającą atmosferę w pokoju dziecięcym. W podstawie kamery zintegrowana jest lampka nocna z 7 kolorami. Ponadto YOO-Moov oferuje wybór 5 różnych kojących kołysanek. Termometr jest również zintegrowany z nocnym stróżem, dzięki czemu Twoja ukochana zawsze śpi w optymalnej temperaturze.

Filozofia YOO

Ponieważ w Babymoov wiemy, że rodzice są różni, wraz z naszą społecznością rodziców stworzyliśmy serię niani ze zintegrowaną kamerą, która szanuje tę różnorodność: serię YOO. Ponieważ nie ma znaczenia, czy jesteś dobrze zorganizowany, raczej instynktowny i spontaniczny, dużo w trasie i entuzjastycznie nastawiony do podróży, czy obeznany z technologią: dla każdego z Was jest idealny YOO, który idealnie pasuje do Ciebie i Twoich potrzeb! Mając to na uwadze, zapraszamy do odkrycia YOO-Care , YOO-See , YOO-Feel i YOO-Travel .

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o naszych różnych elektronicznych nianiach, aw szczególności o naszej gamie wideoniani YOO.

Czytaj dalej
BEIKOST ERNÄHRUNG – DER NÄCHSTE SCHRITT
Babyphone im Vergleich

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.