Babynahrung

ŻYWNOŚĆ UZUPEŁNIAJĄCA – KOLEJNY KROK

BEIKOST ERNÄHRUNG – DER NÄCHSTE SCHRITT

Szklanki czy świeżo ugotowane?

Zanim zaczniesz z jedzeniem uzupełniającym, pojawia się pytanie, czy chcesz kupić jedzenie dla dziecka w słoikach, czy też sam je ugotować dla swojego maleństwa. Powszechnie wiadomo, że przygotowanie zdrowej, urozmaiconej żywności uzupełniającej jest niezwykle czasochłonne. Dla Ciebie, jako rodziców, czas jest cennym zasobem, który chcesz spędzić ze swoim dzieckiem. Ale w jaki sposób gotowanie zdrowej, bogatej w witaminy żywności dla niemowląt może być bardziej wydajne i zgodne z codziennym rodzicielstwem? Urządzenia do przygotowywania jedzenia dla niemowląt, takie jak Nutribaby+ , umożliwiają wiele funkcji i dlatego są parowarem, blenderem, podgrzewaczem do butelek i sterylizatorem w jednym. Dzięki 10 automatycznym programom Nutribaby+ robi wszystko w kilka sekund.

Jakie dania są w menu?

Proste przeciery warzywne (z marchwi, dyni, pasternaku, cukinii lub kopru włoskiego) najlepiej zacząć od podawania pokarmów uzupełniających ze względu na ich kompatybilność. Jeśli faza aklimatyzacji przebiegła dobrze, a organizm dziecka przyzwyczaił się do przyjmowania pokarmu, po kilku dniach może pojawić się kolejny składnik, np. ziemniaki, ryż lub płatki zbożowe. Można je delikatnie przygotować w oddzielnej misce do gotowania wNutribaby+ . Gdy roślinny pokarm uzupełniający jest dobrze tolerowany, można stopniowo dodawać niskotłuszczowe mięso (kurczak, wołowina, cielęcina, wieprzowina) i okazjonalnie ryby (łosoś).

Upewnij się, że mięso i ryby są szczególnie drobno oczyszczone, aby zapewnić dobrą strawność. Dzięki trzem prędkościom mieszania i tacce ociekowej na płyn do gotowania, Nutribaby+ gwarantuje, że konsystencja pokarmu dla niemowląt jest specjalnie dostosowana do wieku dziecka. Chcesz pomysły i sugestie dotyczące przepisów? Dowiedz się więcej na naszym blogu z przepisami . Po około miesiącu pełny posiłek mleczny zostaje zastąpiony owsianką. Od około dziesiątego miesiąca życia można stopniowo wprowadzać ogólne posiłki rodzinne. Możesz także nadal korzystać z Nutribaby+ podczas przygotowywania rodzinnych posiłków. Dzięki swoim różnorodnym funkcjom idealnie sprawdzi się również jako pomoc kuchenna w życiu codziennym.

Czytaj dalej
VIDEO-BABYPHONE – EIN NÄCHTLICHER AUFPASSER IST GOLD WERT

4 komentarzy

Lisa

Lisa

Hi Yaprak,

die App heißt “Babymahlzeiten Rezepte”.
Du findest sie so im Appstore.

Liebe Grüße
Lisa

Lisa

Lisa

Hallo Frau Bolha,

Sie können unter unserer Rubrik “Ersatzteile” alle erhältlichen Ersatzteile finden.
Unter anderem auch einen Deckel für den Nutribaby.

Schauen Sie gern mal vorbei.

Martina

Martina

Hallo,
Ich möchte Sie fragen, ob die Ersatzteile man kaufen kann. Ich meine der Deckel.

Vielen Dank.

Schöne Grüße,
Martina Bolha

Yaprak Balaban

Yaprak Balaban

Hi als ich nutribaby+ gekauft hatte war als Werbung eine Rezept App mit dabei leider kann ich’s nicht mehr finden wie hieß denn die app ?
Liebe Grüße
Yaprak

Zostaw komentarz

Wszystkie komentarze są moderowane przed opublikowaniem.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.